Grand Theft Auto V z pohledu první osoby

///Grand Theft Auto V z pohledu první osoby

Grand Theft Auto V z pohledu první osoby

Staré dobré GTAčko jak ho všichni známe zřejmě bude minulostí. Ano, je to tak, ale ne že by tato veleúspěšná herní série od studia Rockstar skončila. Pátý díl už je více jak rok venku, tedy pro staré konzole, ale spousta z vás už se těší na jeho remástrovanou edici, která vychází 17. listopadu pro Xone a PS4. Pc verze byla trochu pozdržena a vyjde až po novém roce, a to 27. ledna 2015. Ale jak prodat jednu a tu samou hru, kterou už má spousta konzolistů již dohranou? Inu chce to nějaký pořádný tahák než jen next-gen grafiku a pár příběhových misí navíc. A tak kluci z Rockstaru vymysleli věc, která prakticky mění GTA V na úplně jinou hru.

Ano je to pohled z první osoby! Pohledy z první a třetí osoby jsou nyní volně přepínatelné a je pouze na vás jaký pohled při dané situaci zvolíte. Tato věc byla oficiálně potvrzena při včerejším gameplay preview od IGN a způsobila takové malé zemětřesení v herním průmyslu. FPS režim dává totiž hře zcela jiné možnosti a je velmi dobrým důvodem k projití hry zcela od začátku, protože přinese úplně jiný herní zážitek. Tohle už je opravdu pádný důvod ke koupi i pro majitele původní verze GTA V. Tohle se prostě Rockstaru opravdu povedlo a lze opět očekávat rekordní prodeje.

Při pohledu na video si můžete hru snadno splést s Call of Duty při přestřelkách, při řízení vozidla zase například s Need for Speed. Přiznejme si to, z GTA se nám stalo takové The Elder Scrolls v moderní době. Je vidět že si vývojáři dali s novým pohledem na hru velkou práci, protože vše působí opravdu dobře a přirozeně. Za necelé dva týdny máte možnost si vše vyzkoušet na vlastní kůži. Jdete do toho?

zdroj: ign.com, rockstar.com

By | 2014-11-05T09:23:11+00:00 Listopad 5th, 2014|Hry|0 Comments

About the Author: