Kingdom Come: Deliverance alfa verze

///Kingdom Come: Deliverance alfa verze

Kingdom Come: Deliverance alfa verze

Dnes 23. října 2014 kolem druhé hodiny ranní vyšla alfa verze Kingdom Come: Deliverance. Tohle velmi očekávané RPG z české kotliny sice mělo vyjít už včera, ale díky drobným technickým problémům vyšlo až dnes časně ráno. Čekaní se vyplatilo, protože hra vypadá opravdu krásně.

Dle slov Dana Vávry, má alfa verze obsahovat jednu menší lokaci, základní herní prvky, jeden menší quest a ještě mnohem více. Dle prvních ohlasů vypadá grafika opravdu úžasně. Samozřejmě lze očekávat, že ranou alfa verzi bude provázet spousta technických bugů, ale tohle je u early access her úplně běžné. Hráči se tak díky alfa verzi naskýtá jedinečná možnost být malou součástí vývojového procesu a pomoci vývojářům s vybroušením finální hry. Vývojáři přislíbili přidávaní nového obsahu každé dva měsíce, takže nudit se rozhodně nebudete. Plná verze hry je zatím avizována na konec roku 2015 a předtím má vyjít na podzim ještě beta verze.

Přístup do alfy můžete získat tak, že si na stránkách kingdomecomerpg.com pořídíte Baronskou edici hry nebo vyšší. Tato edice stojí 45 dolarů a zaplatit si ji můžete přes Paypal. Takže pokud jste fanoušek RPG, tak neváhejte ani minutu!

zdroj: kingdomcomerpg.com

By | 2014-10-23T23:21:01+00:00 Říjen 23rd, 2014|Hry|0 Comments

About the Author: